SL1021B300R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021B300R
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 300V 20KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1021B300R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SL1021B300Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021B300R fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 300V 20KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20142 pcs Datuen fitxa SL1021B300R.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 300V tolerantzia -
Series SL1021B Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 300V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1021B260RF
SL1021B260RF
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 260V 20KA T/H FAIL SHORT
Stockean: 16783 pcs
Deskarga: SL1021B260RF.pdf
RFQ
SL1021B350C
SL1021B350C
deskribapena: GDT 350V 20KA
Stockean: 38014 pcs
Deskarga: SL1021B350C.pdf
RFQ
SL1021B300RS
SL1021B300RS
deskribapena: GDT 300V 20KA THROUGH HOLE