SL1021B230R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B230R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021B230R
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 230V 20KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1021B230R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1021B230Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021B230R fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 230V 20KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39068 pcs Datuen fitxa SL1021B230R.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V tolerantzia -
Series SL1021B Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Beste izenak F5432
SL1021B230R-ND
Poloniako kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole
Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole