SL1021B090X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021B090X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1021B090X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SL1021B090Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021B090X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 90V 20KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46070 pcs Datuen fitxa SL1021B090X.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 90V tolerantzia -
Series SL1021B Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole