SL1021A300RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A300RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1021A300RG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 300V 10KA T/H FAIL SHORT
Fitxak: SL1021A300RG.pdf
  • Mezua
SL1021A300RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1021A300RG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 300V 10KA T/H FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3896 pcs Datuen fitxa SL1021A300RG.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 300V tolerantzia -
Series SL1021A Packaging Tray
Pakete / kasua Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 300V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SL1021A300R
SL1021A300R
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: GDT 300V 10KA THROUGH HOLE