SL1011A600A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011A600A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1011A600A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 600V 5KA THROUGH HOLE
Fitxak: SL1011A600A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1011A600Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1011A600A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 600V 5KA THROUGH HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71330 pcs Datuen fitxa SL1011A600A.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 600V tolerantzia -
Series SL1011A Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Cylinder Poloniako kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole