SL1010A350SMF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A350SMF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1010A350SMF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 350V 5KA SMD FAIL SHORT
Fitxak: SL1010A350SMF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
SL1010A350SMFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1010A350SMF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 350V 5KA SMD FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72691 pcs Datuen fitxa SL1010A350SMF.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 350V tolerantzia -
Series SL1010A Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-SMD Cylinder Square End Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount