SL1003A450SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A450SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1003A450SM
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 450V 10KA SURFACE MOUNT
Fitxak: SL1003A450SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
SL1003A450SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1003A450SM fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 450V 10KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19294 pcs Datuen fitxa SL1003A450SM.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 450V tolerantzia -
Series SL1003A Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 3-SMD Cylinder Square End Beste izenak F6579CT
Poloniako kopurua 3 Muntaketa mota Surface Mount
Impulse discharge current (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 450V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount