SL1002A350SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1002A350SM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL1002A350SM
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 350V 5KA SURFACE MOUNT
Fitxak: SL1002A350SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SL1002A350SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL1002A350SM fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 350V 5KA SURFACE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163609 pcs Datuen fitxa SL1002A350SM.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 350V tolerantzia -
Series SL1002A Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD Cylinder Square End Beste izenak F5671TR
SL1002A350SM-ND
SL1002A350SMB
Poloniako kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Impulse discharge current (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount