SK040NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK040NRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK040NRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR NON-ISOLATED 1000V 40A D2PAK
Fitxak: 1.SK040NRP.pdf2.SK040NRP.pdf3.SK040NRP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SK040NRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK040NRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR NON-ISOLATED 1000V 40A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35999 pcs Datuen fitxa 1.SK040NRP.pdf2.SK040NRP.pdf3.SK040NRP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.8V Tentsioa - Off egoera 1kV
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak SK040N RP
SK040NRPTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR 1kV 40A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 40A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 25A
Uneko - Off State (Max) 30µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 430A, 520A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 60mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 40mA