SJ6016N2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6016N2RP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SJ6016N2RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR 16A HIGH TEMP TO263
Fitxak: 1.SJ6016N2RP.pdf2.SJ6016N2RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SJ6016N2RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SJ6016N2RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR 16A HIGH TEMP TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76768 pcs Datuen fitxa 1.SJ6016N2RP.pdf2.SJ6016N2RP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 600V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series SJ SCR mota Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak F11333TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 10A
Uneko - Off State (Max) 10µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 188A, 225A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA