SDP1100Q38B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SDP1100Q38B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDP1100Q38B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SIDAC BI 100V 100A QFN 5X6 8L
Fitxak: SDP1100Q38B.pdf
  • Mezua
SDP1100Q38Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDP1100Q38B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SIDAC BI 100V 100A QFN 5X6 8L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6904 pcs Datuen fitxa SDP1100Q38B.pdf
Tentsioa - Iragazkia 90V Teknologia Mixed Technology