S6010VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6010VS3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S6010VS3
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR SENS GATE 600V 10A TO-251
Fitxak: S6010VS3.pdf
  • Mezua
S6010VS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S6010VS3 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR SENS GATE 600V 10A TO-251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4280 pcs Datuen fitxa S6010VS3.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 600V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 10A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 6.4A Uneko - Off State (Max) 5µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA