S6006NS3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S6006NS3TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SEN SCR 600V 6A TO263
Fitxak: 1.S6006NS3TP.pdf2.S6006NS3TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
S6006NS3TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S6006NS3TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SEN SCR 600V 6A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 89507 pcs Datuen fitxa 1.S6006NS3TP.pdf2.S6006NS3TP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 600V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Deskribapen zehatza SCR 600V 6A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 3.8A
Uneko - Off State (Max) 5µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA