S4010VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010VS3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S4010VS3
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR SENS 400V 10A TO-251
Fitxak: S4010VS3.pdf
  • Mezua
S4010VS3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S4010VS3 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR SENS 400V 10A TO-251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4848 pcs Datuen fitxa S4010VS3.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 400V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-251AA
Series - SCR mota Sensitive Gate
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Beste izenak F5304
S4010VS3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 10A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 6.4A
Uneko - Off State (Max) 5µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA