S4010NS3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S4010NS3RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SEN SCR 400V 10A TO263
Fitxak: 1.S4010NS3RP.pdf2.S4010NS3RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
S4010NS3RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S4010NS3RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SEN SCR 400V 10A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 115288 pcs Datuen fitxa 1.S4010NS3RP.pdf2.S4010NS3RP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 400V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Deskribapen zehatza SCR 400V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 10A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 6.4A
Uneko - Off State (Max) 5µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S4010NS2RP
S4010NS2RP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SEN SCR 400V 10A TO263
Stockean: 145660 pcs
Deskarga: S4010NS2RP.pdf
RFQ
S4010NRP
S4010NRP
deskribapena: SCR 400V 10A TO263
Stockean: 138907 pcs
Deskarga: S4010NRP.pdf
RFQ
S4010V
S4010V
deskribapena: SCR NON-SENS 400V 10A TO-251AA