S4008NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S4008NRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR 400V 8A TO263
Fitxak: 1.S4008NRP.pdf2.S4008NRP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
S4008NRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S4008NRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR 400V 8A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 134990 pcs Datuen fitxa 1.S4008NRP.pdf2.S4008NRP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 400V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - SCR mota Standard Recovery
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Deskribapen zehatza SCR 400V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 5.1A
Uneko - Off State (Max) 10µA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 30mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 15mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S4008NTP
S4008NTP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR 400V 8A TO263
Stockean: 66090 pcs
Deskarga: S4008NTP.pdf
RFQ
S4008LS2TP
S4008LS2TP
deskribapena: SCR SENS 400V 8A ISO TO220
Stockean: 61968 pcs
Deskarga: S4008LS2TP.pdf
RFQ
S4008L
S4008L
deskribapena: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 400V