S4006VS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4006VS2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S4006VS2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR SENSITIVE 400V 6A TO-251AA
Fitxak: 1.S4006VS2.pdf2.S4006VS2.pdf3.S4006VS2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
S4006VS2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S4006VS2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR SENSITIVE 400V 6A TO-251AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5159 pcs Datuen fitxa 1.S4006VS2.pdf2.S4006VS2.pdf3.S4006VS2.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 400V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 400V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 3.8A Uneko - Off State (Max) 5µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 6mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 200µA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S4006V
S4006V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR NON-SENS 400V 6A TO-251AA