S2016NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2016NRP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2016NRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR NON-SENS 200V 16A TO-263
Fitxak: 1.S2016NRP.pdf2.S2016NRP.pdf3.S2016NRP.pdf
  • Mezua
S2016NRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2016NRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR NON-SENS 200V 16A TO-263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6389 pcs Datuen fitxa 1.S2016NRP.pdf2.S2016NRP.pdf3.S2016NRP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 200V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza SCR 200V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 10A Uneko - Off State (Max) 10µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 188A, 225A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 40mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 30mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S2015L
S2015L
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220
Stockean: 2823 pcs
Deskarga: S2015L.pdf
RFQ
S2015LTP
S2015LTP
Stockean: 3595 pcs
Deskarga: S2015LTP.pdf
RFQ
S2016NTP
S2016NTP
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 16A TO-263
Deskarga: S2016NTP.pdf
S201DL
S201DL
fabrikatzaileak: Johanson Technology
deskribapena: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-33PF 560PC