S2006VS3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2006VS3TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S2006VS3TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR SENS 200V 6A TO-251
Fitxak: 1.S2006VS3TP.pdf2.S2006VS3TP.pdf3.S2006VS3TP.pdf
  • Mezua
S2006VS3TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S2006VS3TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR SENS 200V 6A TO-251 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4837 pcs Datuen fitxa 1.S2006VS3TP.pdf2.S2006VS3TP.pdf3.S2006VS3TP.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.6V Tentsioa - Off egoera 200V
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Hornitzaileen gailuen paketea TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Series - SCR mota Sensitive Gate
Packaging Tube Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza SCR 200V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 6A
Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 3.8A Uneko - Off State (Max) 5µA
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 8mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S2006VS3
S2006VS3
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR SENS 200V 6A TO-251
Stockean: 4615 pcs
Deskarga: S2006VS3.pdf
RFQ
S2006V
S2006V
deskribapena: SCR NON-SENS 200V 6A TO-251AA