RXEF300-AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF300-AP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RXEF300-AP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL
Fitxak: 1.RXEF300-AP.pdf2.RXEF300-AP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RXEF300-APren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RXEF300-AP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 72V 3A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246044 pcs Datuen fitxa 1.RXEF300-AP.pdf2.RXEF300-AP.pdf
Tentsioa - Geh 72V Mota Polymeric
Bidaia ordua 19.8s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.941" Dia x 0.118" T (23.90mm x 3.00mm) Series PolySwitch®, RXEF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RF2719-000
RXEF300-AP-ND
RXEF300-APTB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.400" (10.15mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.126" (28.60mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 6A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 3A