RXEF185-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF185-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RXEF185-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Fitxak: 1.RXEF185-2.pdf2.RXEF185-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RXEF185-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RXEF185-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165681 pcs Datuen fitxa 1.RXEF185-2.pdf2.RXEF185-2.pdf
Tentsioa - Geh 72V Mota Polymeric
Bidaia ordua 12.6s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.689" Dia x 0.118" T (17.50mm x 3.00mm) Series PolySwitch®, RXEF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 190 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 80 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RXEF185-2CT
RXEF185CT
RXEF185CT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.199" (5.05mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.882" (22.40mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 3.7A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.85A