RXEF040S-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF040S-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RXEF040S-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL
Fitxak: 1.RXEF040S-2.pdf2.RXEF040S-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RXEF040S-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RXEF040S-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 575498 pcs Datuen fitxa 1.RXEF040S-2.pdf2.RXEF040S-2.pdf
Tentsioa - Geh 72V Mota Polymeric
Bidaia ordua 3.8s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.299" Dia x 0.118" T (7.60mm x 3.00mm) Series PolySwitch®, RXEF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 1.29 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 550 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RF2684-000
RXEF040S-2-ND
RXEF040S-2TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.199" (5.05mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 800mA
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 400mA
Homologazioak CQC, CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RXEF050S-0.236
RXEF050S-0.236
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
Stockean: 6557 pcs
Deskarga: RXEF050S-0.236.pdf
RFQ
RXEF040S
RXEF040S
deskribapena: PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL