RTEF135-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RTEF135-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTEF135-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 33V 1.35A RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
RTEF135-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTEF135-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 33V 1.35A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3530 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Geh 33V Mota Polymeric
Bidaia ordua 4.5s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Series PolySwitch®
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 143 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 59 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak D02382-000
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.199" (5.05mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.559" (14.20mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 2.5A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.35A