ROV20H911K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H911K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H911K.pdf
  • Mezua
ROV20H911Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H911K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5683 pcs Datuen fitxa ROV20H911K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak F14890-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 745V
Gehienezko AC bolumena 550V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 510J Deskribapen zehatza 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 520pF @ 1kHz