ROV20H680L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H680L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H680L.pdf
  • Mezua
ROV20H680Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H680L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2859 pcs Datuen fitxa ROV20H680L.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 57.8V
Varistor Tentsioa (Max) 78.2V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak A50592-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 56V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 49J Deskribapen zehatza 68V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 3kA Edukiera @ maiztasuna 9600pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20H561K-S
ROV20H561K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 560V 10KA DISC 20MM
Stockean: 5531 pcs
Deskarga: ROV20H561K-S.pdf
RFQ
ROV20H680L-S-2
ROV20H680L-S-2
deskribapena: VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM