ROV20H431K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H431K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H431K.pdf
  • Mezua
ROV20H431Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H431K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3107 pcs Datuen fitxa ROV20H431K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak D21378-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 350V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 303J Deskribapen zehatza 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 860pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20H431K-2
ROV20H431K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Stockean: 6534 pcs
Deskarga: ROV20H431K-2.pdf
RFQ
ROV20H470L
ROV20H470L
deskribapena: VARISTOR 47V 3KA DISC 20MM
Stockean: 5867 pcs
Deskarga: ROV20H470L.pdf
RFQ
ROV20H431K-S-2
ROV20H431K-S-2