ROV20H182K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H182K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H182K.pdf
  • Mezua
ROV20H182Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H182K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3531 pcs Datuen fitxa ROV20H182K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.8kV Varistor tentsioa (min) 1.62kV
Varistor Tentsioa (Max) 1.98kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak A83347-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 1.465kV
Gehienezko AC bolumena 1kV Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 1.8kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20H182K-2
ROV20H182K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1800V 10KA DISC 20MM