ROV20-511K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20-511K-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20-511K-2.pdf
  • Mezua
ROV20-511K-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20-511K-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 510V 6.5KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4339 pcs Datuen fitxa ROV20-511K-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak A19308-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 418V
Gehienezko AC bolumena 320V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 296J Deskribapen zehatza 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 792pF @ 1kHz