ROV14H911K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14H911K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14H911K.pdf
  • Mezua
ROV14H911Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14H911K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6556 pcs Datuen fitxa ROV14H911K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak E58062-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 745V
Gehienezko AC bolumena 550V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 255J Deskribapen zehatza 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 240pF @ 1kHz