ROV14H331K-S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14H331K-S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14H331K-S.pdf
  • Mezua
ROV14H331K-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14H331K-S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2992 pcs Datuen fitxa ROV14H331K-S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 330V Varistor tentsioa (min) 297V
Varistor Tentsioa (Max) 363V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak E60044-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 275V
Gehienezko AC bolumena 210V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 115J Deskribapen zehatza 330V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 610pF @ 1kHz