ROV14H182K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14H182K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1800V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14H182K.pdf
  • Mezua
ROV14H182Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14H182K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1800V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5268 pcs Datuen fitxa ROV14H182K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.8kV Varistor tentsioa (min) 1.62kV
Varistor Tentsioa (Max) 1.98kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak D15883-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 1.465kV
Gehienezko AC bolumena 1kV Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 1.8kV 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV14H182K-S
ROV14H182K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1800V 6KA DISC 14MM