ROV10H911K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H911K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H911K.pdf
  • Mezua
ROV10H911Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H911K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5560 pcs Datuen fitxa ROV10H911K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 910V Varistor tentsioa (min) 819V
Varistor Tentsioa (Max) 1.001kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak C53639-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 745V
Gehienezko AC bolumena 550V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 127J Deskribapen zehatza 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 110pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10H821K-S
ROV10H821K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 3657 pcs
Deskarga: ROV10H821K-S.pdf
RFQ
ROV14-101K-2
ROV14-101K-2
deskribapena: VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 4081 pcs
Deskarga: ROV14-101K-2.pdf
RFQ
ROV10H911K-S
ROV10H911K-S
deskribapena: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Deskarga: ROV10H911K-S.pdf
ROV14-101K-S
ROV14-101K-S
Deskarga: ROV14-101K-S.pdf
ROV10H821K-S-2
ROV10H821K-S-2
Deskarga: ROV10H821K-S-2.pdf
ROV10H911K-S-2
ROV10H911K-S-2
Deskarga: ROV10H911K-S-2.pdf
ROV14-101K
ROV14-101K
Deskarga: ROV14-101K.pdf
ROV10H911K-2
ROV10H911K-2