ROV10H331K-S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H331K-S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H331K-S.pdf
  • Mezua
ROV10H331K-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H331K-S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5027 pcs Datuen fitxa ROV10H331K-S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 330V Varistor tentsioa (min) 297V
Varistor Tentsioa (Max) 363V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak C15890-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 275V
Gehienezko AC bolumena 210V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 58J Deskribapen zehatza 330V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 280pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10H331K-S-2
ROV10H331K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10MM