ROV10H221K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H221K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H221K.pdf
  • Mezua
ROV10H221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H221K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2889 pcs Datuen fitxa ROV10H221K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F28343-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 180V
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 39J Deskribapen zehatza 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 390pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10H221K-2
ROV10H221K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM