ROV10H151K-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H151K-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H151K-2.pdf
  • Mezua
ROV10H151K-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H151K-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3909 pcs Datuen fitxa ROV10H151K-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 150V Varistor tentsioa (min) 135V
Varistor Tentsioa (Max) 165V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F03888-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 125V
Gehienezko AC bolumena 95V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 25J Deskribapen zehatza 150V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 730pF @ 1kHz