ROV10-751K-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10-751K-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10-751K-2.pdf
  • Mezua
ROV10-751K-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10-751K-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3013 pcs Datuen fitxa ROV10-751K-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 675V
Varistor Tentsioa (Max) 825V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak 691882-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 615V
Gehienezko AC bolumena 460V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 90J Deskribapen zehatza 750V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 133pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10-751K
ROV10-751K
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM