ROV10-220L-S-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10-220L-S-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Fitxak: ROV10-220L-S-2.pdf
  • Mezua
ROV10-220L-S-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10-220L-S-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 22V 500A DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6055 pcs Datuen fitxa ROV10-220L-S-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 22V Varistor tentsioa (min) 18.7V
Varistor Tentsioa (Max) 25.3V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak C59015-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 18V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.7J Deskribapen zehatza 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 500A Edukiera @ maiztasuna 5521pF @ 1kHz