ROV10-101K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10-101K-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10-101K-2.pdf
  • Mezua
ROV10-101K-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10-101K-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4529 pcs Datuen fitxa ROV10-101K-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak C37917-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 85V
Gehienezko AC bolumena 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 14J Deskribapen zehatza 100V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 1020pF @ 1kHz