ROV07H751K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07H751K-S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Fitxak: ROV07H751K-S.pdf
  • Mezua
ROV07H751K-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07H751K-S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3315 pcs Datuen fitxa ROV07H751K-S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 675V
Varistor Tentsioa (Max) 825V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak A80045-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 615V
Gehienezko AC bolumena 460V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 58J Deskribapen zehatza 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.75kA Edukiera @ maiztasuna 75pF @ 1kHz