ROV07H390K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07H390K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
Fitxak: ROV07H390K.pdf
  • Mezua
ROV07H390Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07H390K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 39V 500A DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4258 pcs Datuen fitxa ROV07H390K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 39V Varistor tentsioa (min) 35.1V
Varistor Tentsioa (Max) 42.9V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak A16247-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 31V
Gehienezko AC bolumena 25V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 3.0J Deskribapen zehatza 39V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 500A Edukiera @ maiztasuna 1820pF @ 1kHz
Produktu erlazionatuak
ROV07H331K-S-2
ROV07H331K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM
Stockean: 6261 pcs
Deskarga: ROV07H331K-S-2.pdf
RFQ
ROV07H331K-S
ROV07H331K-S
Stockean: 5719 pcs
Deskarga: ROV07H331K-S.pdf
RFQ
ROV07H390K-2
ROV07H390K-2
deskribapena: VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
Deskarga: ROV07H390K-2.pdf
ROV07H391K
ROV07H391K
deskribapena: VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Deskarga: ROV07H391K.pdf
ROV07H390K-S-2
ROV07H390K-S-2