ROV07-781K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07-781K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: ROV07-781K.pdf
  • Mezua
ROV07-781Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07-781K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3213 pcs Datuen fitxa ROV07-781K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 780V Varistor tentsioa (min) 702V
Varistor Tentsioa (Max) 858V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak F48200-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 640V
Gehienezko AC bolumena 485V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 46J Deskribapen zehatza 780V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.2kA Edukiera @ maiztasuna 70pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV07-781K-S
ROV07-781K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM