ROV07-681K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07-681K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: ROV07-681K.pdf
  • Mezua
ROV07-681Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07-681K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4588 pcs Datuen fitxa ROV07-681K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak D37644-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 560V
Gehienezko AC bolumena 420V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 43J Deskribapen zehatza 680V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.2kA Edukiera @ maiztasuna 82pF @ 1kHz
Produktu erlazionatuak
ROV07-751K
ROV07-751K
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 3340 pcs
Deskarga: ROV07-751K.pdf
RFQ
ROV07-680K-S
ROV07-680K-S
deskribapena: VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Stockean: 3742 pcs
Deskarga: ROV07-680K-S.pdf
RFQ
ROV07-681K-2
ROV07-681K-2
deskribapena: VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM