ROV07-470K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07-470K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Fitxak: ROV07-470K.pdf
  • Mezua
ROV07-470Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07-470K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 47V 250A DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6948 pcs Datuen fitxa ROV07-470K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak F06634-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 38V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 3.0J Deskribapen zehatza 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 1595pF @ 1kHz
Produktu erlazionatuak
ROV07-391K-S
ROV07-391K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 3789 pcs
Deskarga: ROV07-391K-S.pdf
RFQ
ROV07-470K-2
ROV07-470K-2
deskribapena: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Stockean: 5506 pcs
Deskarga: ROV07-470K-2.pdf
RFQ
ROV07-431K
ROV07-431K
deskribapena: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: ROV07-431K.pdf
ROV07-470K-S
ROV07-470K-S