ROV07-180M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07-180M
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Fitxak: ROV07-180M.pdf
  • Mezua
ROV07-180Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07-180M fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 18V 250A DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5598 pcs Datuen fitxa ROV07-180M.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 18V Varistor tentsioa (min) 14.4V
Varistor Tentsioa (Max) 21.6V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak A21318-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 14V
Gehienezko AC bolumena 11V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.2J Deskribapen zehatza 18V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 2918pF @ 1kHz