ROV05H561K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H561K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 560V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H561K.pdf
  • Mezua
ROV05H561Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H561K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 560V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2885 pcs Datuen fitxa ROV05H561K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 560V Varistor tentsioa (min) 504V
Varistor Tentsioa (Max) 616V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F16487-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 460V
Gehienezko AC bolumena 350V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 25J Deskribapen zehatza 560V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 50pF @ 1kHz