ROV05H221K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H221K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H221K.pdf
  • Mezua
ROV05H221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H221K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3847 pcs Datuen fitxa ROV05H221K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F38874-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 180V
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 9.0J Deskribapen zehatza 220V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1kHz