ROV05-511K-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05-511K-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 400A DISC 5MM
Fitxak: ROV05-511K-2.pdf
  • Mezua
ROV05-511K-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05-511K-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 510V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3956 pcs Datuen fitxa ROV05-511K-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak C57314-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 418V
Gehienezko AC bolumena 320V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 18.5J Deskribapen zehatza 510V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 400A Edukiera @ maiztasuna 50pF @ 1kHz