ROV05-101K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05-101K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Fitxak: ROV05-101K.pdf
  • Mezua
ROV05-101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05-101K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 400A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3182 pcs Datuen fitxa ROV05-101K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak E06358-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 85V
Gehienezko AC bolumena 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 3.5J Deskribapen zehatza 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 400A Edukiera @ maiztasuna 263pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV05-101K-2
ROV05-101K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Stockean: 5063 pcs
Deskarga: ROV05-101K-2.pdf
RFQ
ROV05-101K-S-2
ROV05-101K-S-2
Stockean: 4919 pcs
Deskarga: ROV05-101K-S-2.pdf
RFQ
ROV05-121K
ROV05-121K
deskribapena: VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
Deskarga: ROV05-121K.pdf
ROV05-180M
ROV05-180M
deskribapena: VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Deskarga: ROV05-180M.pdf
ROV05-101K-S
ROV05-101K-S