RGEF1400-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RGEF1400-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RGEF1400-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL
Fitxak: 1.RGEF1400-2.pdf2.RGEF1400-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
RGEF1400-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RGEF1400-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65228 pcs Datuen fitxa 1.RGEF1400-2.pdf2.RGEF1400-2.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 9s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.925" L x 0.114" W (23.50mm x 2.90mm) Series PolySwitch®, RGEF
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 6.4 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 2.6 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RGEF1400-2HFCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.400" (10.15mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.098" (27.90mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 14A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 23.8A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 14A