QK016NH3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
QK016NH3RP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QK016NH3RP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 1KV 16A TO263
Fitxak: 1.QK016NH3RP.pdf2.QK016NH3RP.pdf3.QK016NH3RP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
QK016NH3RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QK016NH3RP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 1KV 16A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38777 pcs Datuen fitxa 1.QK016NH3RP.pdf2.QK016NH3RP.pdf3.QK016NH3RP.pdf
Tentsioa - Off egoera 1kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (D2Pak)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak QK016NH3 RP
QK016NH3 RP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 1kV 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 20mA konfigurazioa Single